Toggle Menu
TKS Heis AS - Kontakt oss

 

Hovedkontor:

TKS Heis AS
Torlandsveien 3
4365 Nærbø

Tel: 4000 1059 
Faks: 51 43 43 13 
E-post: post@tksheis.no

 

 

Fakturadresse:

TKS Heis AS
++HEI++
Postboks 334 Alnabru 
0614 Oslo
Norge 

e-post:
pdfinvoice.tks@bscs.basware.com

 

Orgnr. 978681239

TKS Heis har hovedkontor og produksjonsanlegg på Nærbø på Jæren. Vårt montasje- og serviceteam betjener imidlertid hele landet.

Kart for hovedkontor/fabrikk på Nærbø:

Klikk her

Vi har egne avdelinger i Trondheim, Ålesund, Kristiansand og Oslo, i tillegg til en rekke samarbeidspartnere rundt om

 

Salg og Marked

Håkon Undheim
Salg- og markedsleder

Mobil: 930 07 281
hakonu@tksheis.no

Renate Vognsen
(permisjon)

 

Lidvar Salte
Salg/Prosjektering

Mobil: 901 33 660
lidvars@tksheis.no

Tommy Osgjelten
Salg/Prosjektering

Mobil: 915 23 396
tommyo@tksheis.no

Hallvard Ødegaard
Salg trappeheiser

Mobil: 930 07 283
hallvardo@tksheis.no

Grethe Larsen
Salg/Etter-marked

Mobil: 906 78 540
grethel@tksheis.no

Avdeling Øst

Berghagan 7
1405 Langhus

 

Lasse Lyby
Salg/Prosjektering
Østlandet

Mobil: 416 67 885
lassel@tksheis.no 

Kjetil Eriksen
Salg/Prosjektering
Østlandet

Mob 92469649
kjetiler@tksheis.no

 

 

 

 

Administrasjon

Tor Arne Aas
Daglig leder

Mobil: 974 08 544
toraa@tksheis.no

Geir Arne Rikstad
Økonomi, IT og Adm. leder

Mobil: 926 00 002
geirr@tksheis.no

Kirsten Marie Bjorheim
Administrasjon

Mobil: 997 46 153
kirstenb@tksheis.no

Grethe Larsen
Personal og HMS-leder

Mobil: 906 78 540
grethel@tksheis.no

Siri Berge
Prosjektmedarbeider

Mobil: 481 35 900
sirib@tksheis.no

Anne Line Aagesen
Prosjektmedarbeider

Mobil: 905 27 787
annea@tksheis.no

 

Etter-marked/Service

Tor Arne Aas
Daglig leder

Mobil: 974 08 544
toraa@tksheis.no

Jesper Søgaard Nielsen
Formann etter-marked

Mobil: 930 07 287
jespern@tksheis.no

Anne Marthe Hellestveit Dalen
Logistikk, koordinering / Etter-marked

Mobil: 951 72 560
anned@tksheis.no

 

Lise Halvorsen

Etter-marked/Service

 

Mobil: 401 05 404
liseh@tksheis.no

 

Siw Tone Kleppe

Etter-marked/Service

 

Mobil: 934 24 145
siwk@tksheis.no

Karina R. Hagelund
(permisjon)


 

 

Økonomi

Geir Arne Rikstad
Økonomi- og administrasjonssjef

Mobil: 926 00 002
geirr@tksheis.no

Laila Wiig
Lønn- og regnskapsmedarbeider

Mobil: 918 81 661
lailaw@tksheis.no

 

 

 

 

Montasje nyanlegg

Harald Undheim
Montasjeleder ny installasjon

Mobil: 930 07 282
haraldu@tksheis.no

Kjetil Simonsen
Formann heis

Mobil: 928 55 938
kjetils@tksheis.no

 

Steffen Yttervik
Formann heismontasje Øst

Mobil: 414 28 010
steffeny@tksheis.no

 

Johnny Berentsen
Formann løfteplattform

Mobil: 911 06 199
johnnyb@tksheis.no

Hallvard Ødegaard
Formann trappeheiser

Mobil: 930 07 283
hallvardo@tksheis.no

 

 

Kjell Hodne
Prosjektkoordinator

Mobil: 911 18 339
kjellh@tksheis.no

 

Øyvind Olsen

Prosjektkoordinator

Mobil: 480 32 823
oyvindo@tksheis.no

 

 

 

 

 

 

Innkjøp

Odd Haugland
Innkjøpssjef

Mobil: 920 66 911
oddh@tksheis.no

 

 

 

 

 

 

Ledergruppe

Tor Arne Aas
Daglig leder

Mobil: 974 08 544
toraa@tksheis.no

Geir Arne Rikstad
Økonomi, IT og Adm. leder

Mobil: 926 00 002
geirr@tksheis.no

Håkon Undheim
Salg- og markedsleder

Mobil: 930 07 281
hakonu@tksheis.no


Harald Undheim
Montasjeleder ny installasjon

Mobil: 930 07 282
haraldu@tksheis.no

Odd Haugland
Innkjøpssjef

Mobil: 920 66 911
oddh@tksheis.no

 

Grethe Larsen
Personal og HMS-leder

Mobil: 906 78 540
grethel@tksheis.no