Toggle Menu
TKS Heis AS - Kontakt oss

 

Hovedkontor:

TKS Heis AS
Torlandsvegen 3
4365 Nærbø

Tel: 4000 1059 
Faks: 51 43 43 13 
E-post: post@tksheis.no

 

NB! NY

Fakturadresse:

TKS Heis AS
Torlandsvegen 3
4365 Nærbø¸
Norge

e-post:
faktura@tksheis.no

 

Orgnr. 978681239

TKS Heis har hovedkontor og produksjonsanlegg på Nærbø på Jæren. Vårt montasje- og serviceteam betjener imidlertid hele landet.

Kart for hovedkontor/fabrikk på Nærbø:

Klikk her

Vi har egne avdelinger i Trondheim, Ålesund, Kristiansand og Oslo, i tillegg til en rekke samarbeidspartnere rundt om

 

Salg og Marked

Håkon Undheim
Salg- og markedsleder

Mobil: 930 07 281
hakonu@tksheis.no

Lidvar Salte
Salg/Prosjektering

Mobil: 901 33 660
lidvars@tksheis.no


 

Tommy Osgjelten
Salg/Prosjektering

Mobil: 915 23 396
tommyo@tksheis.no

 

 

 

Avdeling Øst

Berghagan 7
1405 Langhus

 

Kjetil Eriksen
Salg/Prosjektering
Østlandet

Mob 924 69 649
kjetiler@tksheis.no

John Ove Andersen
Salg/Prosjektering
Østlandet

Mobil: 918 80 511
johno@tksheis.no

 

 

 

 

Administrasjon

Tor Arne Aas
Daglig leder

Mobil: 974 08 544
toraa@tksheis.no

Geir Arne Rikstad
Økonomi og adm. leder

Mobil: 926 00 002
geirr@tksheis.no

Kirsten Marie Bjorheim
Administrasjon

Mobil: 997 46 153
kirstenb@tksheis.no

Grethe Larsen
HR- og HMS-leder

Mobil: 906 78 540
grethel@tksheis.no

Siri Berge
Prosjektmedarbeider

Mobil: 481 35 900
sirib@tksheis.no

Anne Line Aagesen
Prosjektmedarbeider

Mobil: 905 27 787
annea@tksheis.no

Renate Vognsen
Prosjektmedarbeider

Mobil: 416 68 508
renatev@tksheis.no

 

 

 

 

 

 

Ettermarked/Service

Tor Arne Aas
Daglig leder ettermarked

Mobil: 974 08 544
toraa@tksheis.no

Jesper Søgaard Nielsen
IT Ansvarlig/ Alarmansvarlig

Mobil: 930 07 287
jespern@tksheis.no

Anne Marthe Hellestveit Dalen
Prosjektkoordinator ettermarked

Mobil: 951 72 560
anned@tksheis.no

 

Siw Tone Kleppe

Ettermarked/Service

Mobil: 934 24 145
siwk@tksheis.no

Karina R. Hagelund
Ettermarked/Service

Mobil: 934 33 986
karinar@tksheis.no


Brit Johanne Orre
Ettermarked/Service

Mobil: 915 72 291
brito@tksheis.no

 

Økonomi

Geir Arne Rikstad
Økonomi og adm. leder

Mobil: 926 00 002
geirr@tksheis.no

Laila Wiig
Lønn- og regnskapsmedarbeider

Mobil: 918 81 661
lailaw@tksheis.no

 

 

 

 

Montasje nyanlegg

Harald Undheim
Leder montasje nyanlegg

Mobil: 930 07 282
haraldu@tksheis.no

Kjetil Simonsen
Formann heis

Mobil: 928 55 938
kjetils@tksheis.no

 

Steffen Yttervik
Teknisk koordinator avd. Øst

Mobil: 414 28 010
steffeny@tksheis.no

 

Johnny Berentsen
Formann løfteplattform

Mobil: 911 06 199
johnnyb@tksheis.no

Hallvard Ødegaard
Formann trappeheiser

Mobil: 930 07 283
hallvardo@tksheis.no

 

Kjell Hodne
Prosjektkoordinator

Mobil: 911 18 339
kjellh@tksheis.no

 

Øyvind Olsen

Prosjektkoordinator

Mobil: 480 32 823
oyvindo@tksheis.no

 

 

 

 

 

Innkjøp

Odd Haugland
Innkjøpssjef

Mobil: 920 66 911
oddh@tksheis.no

 

 

 

 

 

 

Ledergruppe

Tor Arne Aas
Daglig leder

Mobil: 974 08 544
toraa@tksheis.no

Geir Arne Rikstad
Økonomi og adm. leder

Mobil: 926 00 002
geirr@tksheis.no

Håkon Undheim
Salg- og markedsleder

Mobil: 930 07 281
hakonu@tksheis.no


Harald Undheim
Leder montasje nyanlegg

Mobil: 930 07 282
haraldu@tksheis.no

Odd Haugland
Innkjøpssjef

Mobil: 920 66 911
oddh@tksheis.no

 

Grethe Larsen
HR- og HMS-leder

Mobil: 906 78 540
grethel@tksheis.no